Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Благоустрій – візитна картка міста
26.03.2010

Тема благоустрою вже встигла стати болючою майже для кожного жителя Коростеня, бо не так легко очистити місто після зимового періоду без співпраці влади і громади. В Коростені вже традиційно левову частку турботи про впорядкування міста бере на себе громадська організація „Асоціація „Керівників міста”, до якої входить понад 150 керівників підприємств різної форми власності. 

Тому на спільному засіданні виконкому міської ради та ГО „Асоціація „Рада керівників міста”, що відбулося 26 березня, було заслухано ряд важливих питань щодо благоустрою міста. 

В роботі засідання взяв участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Михайлович Дебой. 

Про роботу Асоціації у минулому році прозвітував її голова Куницький Василь Іванович. Міський голова розповів присутнім про те, що було зроблено в місті для покращення благоустрою та про плани на 2010 рік, зокрема про встановлення пам’ятників Малуші та малолітньому князю Володимиру та пам’ятника Залізничникам. 

Володимир Васильович зазначив: «Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота - це оцінка в цілому міста та його влади». В ході засідання розроблено план заходів по благоустрою міста, де кожному підприємству намічено певний обсяг робіт. Заплановано впорядкувати парки, сквери, ринки, прибережні зони, автомобільні шляхи, залізничні колії та прилеглі до них території. Буде здійснений комплекс заходів по висадженню квітів та дерев. 


Міськвиконком