Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Цілюща сила природи рідного краю
24.02.2010

„Дитячі роки, - писав В. О. Сухомлинський, - той вік, який ми вважаємо віком безтурботливої радості, гри, казки- це джерело життєвого ідеалу. Від того, що відкрилося дитині в навколишньому світі в роки дитинства, що викликало її подив і захопило, від цього залежить яким громадянином буде ваш вихованець”. 

Перед вчителем стоїть важливе завдання – зробити природу одним з основних засобів всебічного розвитку. 

Виконуючи це завдання, вчителі загальноосвітньої школи № 6 велику увагу приділяють розвитку спостережливості учнів початкових класів. 

Вчитель початкових класів Білошицька Валентина Іванівна, разом зі своїми вихованцями, учнями 4 класу, для цього використовує прогулянки, екскурсії, походи різними маршрутами рідного міста.
Природа завжди залишає глибокий слід в душі дитини, пробуджує її зацікавленість, приносить радість пізнання, творчості, навчає дитину добру, людяності, бути щедрими. 

Спілкування з природою розвиває у дітей спостережливість і увагу. Валентина Іванівна часто з вихованцями ходить на різні природничі екскурсії. І після кожного такого походу доводиться прописна істина, про роль і значення цілющої дії природи і продуманого та веселого відпочинку на природі.
 
І не потрібно мати багато грошей, щоб їхати кудись далеко, можна цікаво і весело відпочити в нашому рідному місті. 


Міськвиконком