Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Привітання міського голови В.Москаленко з нагоди 21-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану
12.02.2010

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів - «афганців»! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 

Найбільш жорстокою була війна у Республіці Афганістан, з якої не повернулося 3360 синів України.
На сьогодні в Коростені загін учасників афганської війни, інших локальних конфліктів, і в тому числі тих, що Україна направляла миротворчі контингенти за роки своєї незалежності, нараховує понад 294 воїнів-інтернаціоналістів. 

Визнано, що введення радянських військ в Афганістан було невиправданою помилкою, якої припустилося тодішнє політичне керівництво СРСР. Але, як відомо, військові не обговорюють накази, а виконують їх. І безперечним є те, що абсолютна більшість воїнів-«афганців» гідно виконали свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною свого здоров’я, а багато – віддавши життя. 

Від себе особисто та від імені виконавчого комітету Коростенської міської ради щиро вітаю воїнів – інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя! 

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.


З повагою
міський голова
Володимир Москаленко