Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Якщо хочете жити в теплі – розрахуйтеся за газ
26.11.2009

24 листопада в приміщенні міськвиконкому відбулася зустріч представників ЗМІ та влади міста, темою якого були умови для теплопостачальних організацій щодо розрахунків за спожиті ресурси, які озвучила нещодавно Прем’єр-Міністр України. 

Заступник міського голови Леонід Якубовський, який вів засідання, повідомив присутнім про те, що 23 листопада цього року в Києві було проведено загальноукраїнську нараду, на яку з ініціативи Юлії Тимошенко запросили заступників голів обласних організацій та керівників теплогенеруючих підприємств з багатьох міст України. Мова на нараді йшла про фінансову дисципліну організацій, установ та населення при оплаті за газ та тепло. Згідно з даними, які озвучила Прем’єр-Міністр, ситуація у цій сфері залишає бажати кращого.
 
Отож, вона наголосила на необхідності вжити кардинальних заходів, аби навести тут лад і повідала, що невдовзі буде створено єдину структуру, яка стане посередником між «Нафтогаз Україна» та теплопостачальними підприємствами по всій державі, що повинно спростити процедуру подачі газу і унеможливити великі націнки. Також очільниця Кабміну заслухала доповіді з означенням ситуації в теплопостачальній сфері від кожного регіону. 

Як розповів Леонід Якубовський, в Коростені питання заборгованості за тепло стоїть дуже гостро. Так, за 11 місяців поточного року ми розрахувались за газ лише на 45 відсотків, а борг перед державою складає більше шести мільйонів гривень. Як запевнила на загальноукраїнській нараді Юлія Тимошенко, на теплогенеруючі підприємства, які не розрахуються за спожитий газ хоча б на 90 відсотків, будуть накладатись чималі штрафні санкції. 

А при невиконанні цих умов постачання газу може бути припинено. Отож, з 1 грудня 2009 року в нашому місті докорінно буде змінено робота з боржниками. Усі фінансові потоки міського КП «Коростеньтеплопостачання» перевірятимуться представниками контрольно-ревізійного управління. Працівники виконавчої служби матимуть право описувати майно, рухому й нерухому власність, аби направити гроші від їх продажу на погашення заборгованості за комунальні послуги, у тих, хто винен великі суми. 

Отже, шановні коростенці, якщо хочемо жити в теплі і затишку, ми повинні розрахуватись за комунальні послуги, адже це наш обов’язок.


За матеріалами газети «Іскоростень»