Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Делегація з Японії допомагає коростенцям
18.11.2009

16 листопада місто Коростень відвідала делегація з Нагасакського університету (Японія) на чолі з професором Й.В.Тадаші ІДЗАВИ. Це не перший візит делегації до нашого міста, 24 квітня 2009 р. вони передали міжрайонному діагностичному центру у м. Коростень сучасне медичне обладнання, а саме апарат ультразвукової діагностики та два комплекти комп'ютерів для зберігання та аналізу даних. Це обладнання значно поліпшило діагностичне обстеження і обслуговування пацієнтів.


А тепер до цього апарату делегацією було привезено насадки, щоб робити пункції щитовидної залози. Крім того укладено договір між представниками Нагасакського університету та міжрайонним діагностичним центром про проведення дослідження на вплив малих доз радіації на виникнення доброякісних вузлів щитовидної залози у людей, які проживають на постраждалих радіацією територіях. По запланованій програмі обстеження проводиться 320 чоловік, які на момент аварії на Чорнобильській АЕС були віком від народження до 10 років.

Обладнання, яке встановлено в міжрайонному діагностичному центрі міста Коростеня сприяє ефективному медичному обстеженню мешканців міста та району, а також не має аналогів в Житомирській області.Відділ інформаційно-консльтативного забезпечення