Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Привітання водіїв, працівників автомобільного транспорту з Днем автомобіліста і дорожника
23.10.2009

Привітання водіїв, працівників автомобільного транспорту, автодорожнього господарства міста з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою та своїми традиціями. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь й гордість за свою професію є професійними. 

Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами. 

Від імені Коростенської міської ради, її виконавчого комітету дякую Вам за можливість долати величезні відстані, зазирати в найнедоступніші куточки світу, ставати ближчими один до одного.
Нехай здійсняться всі ваші мрії, втіляться в життя всі плани. Бажаю, щоб мир і щастя завжди були у вашій оселі, а радість наповнювала життя. Впевнено керуйте екіпажем залізних коней, чистих Вам доріг.


З повагою,
міський голова 
Володимир Москаленко