Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Влада – громада. Діалог у прямому ефірі
11.09.2009

Напередодні Дня міста, 10 вересня коростенці мали можливість у прямому телеефірі поспілкуватися в міським головою Володимиром Москаленком. 

Володимир Васильович охарактеризував стан економіки нашого міста, визначив перспективи її розвитку, а також розповів про готовність житлово – комунального господарства до опалювального сезону. 

Однак особливість прямого телевізійного спілкування полягає в тому, що саме глядачі визначають тему розмови, піднімають важливі для них проблеми. Лише декілька хвилин прямого діалогу — і хід телевізійної передачі вже повністю підвладний телеаудиторії. 

Які ж проблеми хвилюють сьогодні коростенців? На першому місці – робота житлово-комунального господарства: ремонт доріг, квартир, під’їздів, підвалів. Приємно відзначити, що коростенці нині піднімають питання, які стосують не конкретно однієї особи чи сім’ї, а життя громади в цілому. Вони надали конкретні пропозиції щодо вивозу сміття, виявили занепокоєння відсутністю люків на дорогах, а також підняли тему бродячих собак та утримання притулку для тварин. 

Всі запити й пропозиції, що надійшли від городян під час прямого ефіру взяті на контроль, хід їх виконання буде оприлюднено в ЗМІ. 

Завершуючи зустріч у прямому ефірі, міський голова розповів про заходи, що приурочені до Дня міста та Міжнародного фестивалю дерунів.


Відділ інформаційно - консультативного забезпечення