Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Духовною піснею вшанували княгиню Ольгу
27.07.2009

На свято Рівноапостольної княгині Ольги, 24 липня, яка, до речі вважається першою православною святою на Русі, в місті Коростені було організовано та проведено концерт авторської православної пісні «Ранкова зірка».


Незважаючи на те, що в історії міста княгиня Ольга відіграла досить трагічну роль, коростенці сповненні християнського принципу всепрощення не тільки пробачили спалення міста але й вшановують пам'ять про княгиню Ольгу.

Концерт організований за підтримки міського голови Володимира Москаленко благословив Високоприосвящений Віссаріон, Архієпископ Овручский та Коростенский.


На мальовничих скелях міського парку сотні коростенців зібрались почути пісні сповнені духовної сили та Божої надії. З своїми творами виступили автори - виконавці Василь та Анастасія Жданкіни – (Кременець), священик Сергій Кисельов (Київ), Антін Галицький (Санкт-Петербург), Андрій Семенко (Тернопіль), Вероніка Бабійчук (Санкт-Петербург),Микола Єремін (Санкт-Петербург).

Вітаючи гостей концерту міський голова Володимир Москаленко зазначив, що проведення такого роду концертів в нашому місті це започаткування нової, надзвичайно корисної традиції, яка буде сприяти зміцненню духовності в складному та аморальному сучасному світі.

Коростенська міська рада