Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Комсомолу України - 90 років
30.06.2009

 День народження комсомолу – це не тільки привід озирнутися назад, а й пригадати нашу історію, адже колишні комсомольці згадують ті часи з ностальгією, то була юність, молодість. А це завжди прекрасно. Молодечий запал, завзяття, ентузіазм вели комсомольців до трудових та бойових подвигів. Скільки добрих справ було зроблено саме комсомольцями. 

Тому, сьогодні, колишнім комсомольцям є що згадати і є чим гордитись. Та й дружба, що поєднала їх в юності, з роками тільки зміцніла. 

Комсомольські організації виховували у підростаючого покоління любов до Батьківщини, повагу до старших, сприяли виробленню у юнаків та дівчат активної життєвої позиції. Вважаю, що ці критерії повинні бути прикладом поширення серед молоді, а кращий досвід роботи комсомолу потребує сьогодні підтримки та впровадження. 

Комсомол по суті – це школа громадської мужності, й політичної зрілості, це школа формування людини на принципах виховання особистості, відданої ідеалам.
Бажаю всім коростенцям - комсомольцям, щастя та здоров'я, незмінного оптимізму, молодечого завзяття, невичерпної енергії та миру в ваших оселях!

Зі святом, коростенці!

З повагою
міський голова В.Москаленко