Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
«Свято морозива» пройшло в місті Коростень
16.06.2009

13 червня 2009 року в міському парку культури і відпочинку ім..М.Островського було проведено «Свято морозива» від компанії «Рудь». Ця акція вже стала традицією для компанії «Рудь» і проводиться організовувати кожного літа по всій Україні. 


Будь-яке свято – це завжди відчуття казковості, радості і щастя, а свято морозива – тим паче! Починаючи з 12.00 в міський парк культури і відпочинку перетворився у маленьку країну «Рудь», у якої була навіть своя валюта – «рудики». 

Купуючи морозиво, дітки отримували картки «рудики» і «купували» на них розваги, які були підібрані відповідно до уподобань сучасної дітвори. На вибір було багато цікавого: великий батут, майстер-клас з танців, модний аквагрим, веселе караоке, оригінальні зачіски, дартс. 

Діти були дуже задоволені, що могли вибирати ті розваги, які саме їм до вподоби. Вони з радістю приймали участь у всіх організованих дійствах. 

Головне, що такі заходи мають соціальний характер. Під час літніх канікул діти мають багато вільного часу і тому необхідно якісно організовувати їх дозвілля. Компанія «Рудь» вважає, що такі Свята морозива дуже важливі для дітей, тому вони будуть проводитись й надалі. 

Міськвиконком