Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Міська організація ветеранів переймається життєдіяльністю міста
01.04.2009

31 березня в залі засідань міськвиконкому відбувся ІV пленум міської організації Рада ветеранів. 

На засіданні були присутні члени міської організації ветеранів, представники міської влади та громадськості міста. Основними питаннями, які розглядались на засіданні були: заключення трудових договорів, покращення життєзабезпечення ветеранів війни та жителів міста похилого віку, а також підготовка до святкування Дня перемоги радянської армії в Великій Вітчизняній війні.
Міський голова Володимир Москаленко у своєму виступі наголосив: „Дуже важливо, що міська організація ветеранів, а також інші громадські організації міста сприяють вихованню патріотичної свідомості молоді, розвитку волонтерського руху, надають підтримку громадянам похилого віку і головне є рушійною силою багатьох загальноміських заходів”. 

Голова міської організації ветеранів Леонід Слобожан ознайомив присутніх із завданнями обласної та міської організації ветеранів по питанням співпраці з міською владою, в обговоренні яких взяли участь члени міської Ради ветеранів. І підвів підсумки пленуму, наголосивши: „ У нас, як ветеранів - найстарших жителів міста Коростеня на теперішній час є основний обов’язок – зберегти пам’ять про Велику Вітчизняну війну, виховувати у молодих коростенців повагу до старшого покоління. Разом з ішими громадськими організаціями міста надавати допомогу тим , хто її потребує”.Начальник відділу
інформаційно-консультативного забезпечення С.Гераймович