Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни – фронтовики, партизани і підпільники, трудівники тилу!
07.05.2009

Коростенська міська рада, її виконавчий комітет, президія міської організації ветеранів, сердечно вітають Вас, ваших рідних та близьких з 64-річницею Великої Перемоги над німецьким фашизмом. 

Важким був шлях до перемоги, яка великою ціною дісталась нашому народу, адже ворог був жорстоким. Гітлерівська Німеччина, підкоривши більшість держав Європи, раптово направили на нашу державу свою військову машину. Але, не дивлячись на тимчасові успіхи на початку війни, загарбання значної території нашої держави, звірства і терор, фашизм не зміг зламати дух радянських людей. І отримати перемогу. 

Завдяки роботі партійних організацій, героїчній стійкості воїнів Радянської Армії і Військово-морського Флоту, самовідданій праці всього радянського народу, уже на початку 1943 року стався корінний перелом в ході війни і почалось масове вигнання загарбників з нашої землі, яке закінчилось повною їх поразкою. 

Відмічаючи цю знаменну дату в історії людства, ми щиро сумуємо по всіх загиблих і схиляємо голови перед Вашим ратним і трудовим подвигом. 

Ваш героїзм завжди буде жити в пам’яті благородного людства, не дивлячись ні на які тлумачення новоявлених істориків.
Ми бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довгих років життя. 

Несіть і далі слова правди про минуле підростаючому поколінню. Ваші щирі слова володіють такою енергією, що їх не пересилять фальсифікатори історії. 

Щастя, благополуччя, бодрості духу Вам, шановні ветерани!


З повагою Міський голова Володимир Москаленко


Голова міської ради ветеранів Леонід Слобожан