Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
У Коростень, за досвідом роботи органів місцевого самоврядування!
05.06.2009

3 червня в Коростені відбувся обласний семінар представників органів місцевого самоврядування. На зібранні обговорювались теми, щодо роботи зі зверненнями громадян до міських муніципалітетів. Організатори семінару наголосили, що Коростенський міськвиконком вважається зразком роботи та співпраці „влада – громада”. Одним з основних успіхів введення місцевої політики є вивчення досвіду роботи муніципалітетів кращих міст України та міст за кордоном. 

Окрім лекційного етапу зустрічі, всі бажаючі мали змогу відвідати будь-який відділ та ознайомитись з його роботою.
Кожному учаснику семінару було підготовлено та надано роздатковий матеріал, де описано роботу відділів коростенського міськвиконкому. 

Приємно відзначити, що організатори та учасники семінару одностайно відзначили відкритість влади, налагоджену тісну співпрацю „влади й громади”, і що найбільше приємно, це приємні враження від фахового рівня працівників органів місцевого самоврядування міста. Також гості відвідали визначні та культурні місця міста.
Коростень, завжди, достойно приймає гостей, місцева влада щиро ділиться досвідом роботи органів місцевого самоврядування, а головне коростенці завжди відкриті до співпраці.


Відділ інформаційно-консультативного забезпечення