Офіційний сайт міста Коростень

Новини спорту
03.04.2008

У Житомирській ДЮСШ № 1 21-22 березня 2008р. проходили змагання з шахів у залік обласної Спартакіади школярів. У змаганнях брало участь 24 команди, кожна з яких складалась з 2 юнаків і 1 дівчини. Змагання проходили за „швейцарською системою” у 7 турів і відзначилися гострою спортивною боротьбою, в якій переможців виявив лише останній тур.

Показавши на фініші бійцівські якості, юні шахісти міста Коростеня (тренер Л.В.Борс) перемогли сильні команди Новограда-Волинського, Бердичева, Малина і вибороли почесне ІІІ місце, пропустивши вперед лише команди Житомира і Коростишева. У складі нашої команди виступали першорозрядники Андрій Барановський (капітан команди, учень ЗОШ № 9), Олександр Пархомчук (учень ЗОШ № 10) та шахістка третього розряду Аліна Ходорова (учениця ЗОШ № 10). Вітаємо з перемогою юних шахістів та їх тренера.

Житомирська обласна державна адміністрація, управління у справах молоді та спорту своїм наказом №798-1/4 присвоїли перші спортивні розряди вихованцям клубу карате-до «Спартак» (тренер Василь Ситніков): Марині Грищенко (міська гімназія), Христині Грищенко (ЗОШ №9), а Сергій Єрмоленко (ЗОШ №7) став кандидатом у майстри спорту.

Нещодавно в Будинку культури УВП УТОС відбулись змагання на першість підприємства з шашок, у них взяли участь десять інвалідів по зору, в тому числі дві жінки. Після напруженої боротьби перше місце посів Іван Юрковець, друге - Микола Дяченко і третє - Михайло Нарекян, їх нагороджено цінними призами.