Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Нове про старе
21.01.2008

Останнім часом багато громадян міста звертається до міськвиконкому з питаннями, пов’язаними з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та надання дозволів на влаштування індивідуального опалення. Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що відповідно до наказу Мінбуду України від 22.11.2005 р. №4, був затверджений Порядок відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення, гарячого водопостачання, згідно якого при виконкомі була створена постійно діюча міжвідомча комісія з питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання і затверджена рішенням міської ради IV скликання 33 сесії від 22.02.06 р. „Концепція розвитку централізованого теплопостачання в м. Коростені на 2006-2010 р.р.”. Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007 року №169 внесено зміни до Порядку. Відповідно до даних змін, відключення окремих квартир (приміщень) в багатоповерхових будинках НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. Відключення можливо тільки ВСЬОГО БУДИНКУ, за умов наявності його в Концепції розвитку централізованого теплопостачання.

Інформацію надано відповідно змін до Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання. Коростенський міськвиконком