Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень відвідали посли миру
14.09.2007

10 вересня у м .Коростені побували Посли Миру з Кореї.   Ідея миру стара як світ, але чи колись світ відчував мир? Протягом історії з’являлися сміливі люди, які докладали велетенських зусиль, щоб зрушити з місця цю гнітючу та болючу проблему людства, але де ж результати їх праці? Ворожнеча, заздрість, війни і нова страшна неконтрольована загроза – тероризм у всіх на вустах є реаліями нашого суспільства. 


Створена у червні цього року Федерація всесвітнього миру - це світовий альянс людей та організацій, що докладають зусиль задля побудови миру в усьому світі, де всі будуть жити у свободі, гармонії, співпраці та спільному добробуті. Федерація всесвітнього миру об'єднує Послів Миру - активних політичних, громадських та релігійних діячів, діячів культури, освіти, ЗМІ та інших сфер діяльності.

Цього разу Посли миру з Республіки Корея приїхали до України та візьмуть участь у подіях, що буде проводити Федерація всесвітнього миру та Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби. Мета їх візиту - ознайомитись із діяльністю неурядових організацій.  Користуючись нагодою, вони відвідали Коростень, де побували у спортивному клубі «Сін - Сьобу» та реабілітаційному центрі для дітей «Віри, Надії, Любові». Одним з напрямків їх діяльності є культурний обмін між молоддю України та інших країн.Коростенський міськвиконком