Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Педагогічна серпнева конференція
30.08.2007

29 серпня перед початком нового навчального року в Коростені проведено традиційну серпневу конференцію, на якій проаналізовано та визначено основні завдання і напрямки роботи освітньої галузі міста.

До участі в її роботі були запрошені представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, засоби масової інформації. Побував на конференції й голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Павленко, який виступаючи перд поважною вчительською аудиторією, розкрив проблеми та питання галузі освіти в області та представив соціальні ініціативи Президента.

На конференції виступив міський голова Володимир Москаленко з питанням забезпечення вирішення проблеми освіти як пріоритетного напрямку роботи виконавчої влади міста. Щиро привітав педагогів з початком нового навчального року. Міський голова, який завжди з розумінням ставиться до освітянських проблем, впевнений, що і надалі шукатимуться шляхи їх вирішення.

Начальник відділу освіти Микола Велешко проаналізував діяльність установ міста за минулий рік та розкрив проблеми й питання, які вимагають практичного вирішення.

Офіційні промови супроводжувались виступами творчих дитячих колективів, що дало можливість створити невимушену, теплу атмосферу. Нетрадиційною та цікавою булла створена педагогами та учнями гумористична кіно-сторінка, присвячена вчительським будням.

На конференції привітали вчителів, які за вислугою років пішли на заслужений відпочинок, та прийняли в педагогічну сім’ю молодих вчителів, а також відмітили грамотами та преміями кращих працівників та трудові колективи.

Коростенський міськвиконком