Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Фінал кубка області
04.07.2007

У неділю 1 липня у місті Коростені відбувся фінал Кубка області з футболу серед команд-аматорів.

На стадіоні “Спартак” зустрічались два футбольних клуби – ФК ”Коростень” та ФК ”Хіммаш”.

Те, що Кубок залишається у місті зрозуміло було відразу, але в якому саме клубі, з’ясовували футболісти на зеленому газоні.
Основний час команди зіграли внічию 0:0 .

І в однієї, і в другої команди були моменти для взяття воріт, але воротарі команд (як на диво) не дали можливості забити хоча б один гол. Після короткої перерви команди вийшли на додатковий час, і знову, теж декілька моментів було у обох команд, як кажуть, “гострими”, але гра закінчилась знову внічию, 0:0.

Коли почали розігрувати серію 11- метрових ударів, до останнього було не відомо, який клуб буде переможцем, і тільки останній гол вирішив долю переможця, це – ФК ”Коростень”.

Сам Кубок вже другий рік поспіль “спочиватиме” у м.Коростені в кабінеті у почесного президента ФК ”Коростень”, почесного голови міської федерації футболу, мера міста - В.В.Москаленка. На церемонії нагородження були присутні голова обласної федерації футболу Олександр Чернявський (який і вручив перехідний Кубок), заступник головного редактора газети “Житомирщина” Г.Л.Павлов (який вручив кожному футболісту цінні подарунки та грамоти).

Міський голова В.В.Москаленко висловив надію на те, що Кубок вже назавжди залишиться у місті.

Грошові призи вручили від районної ради Гераймович П.П. та від ТОВ “Астрал” Гороховський В.В.

Кращими гравцями фіналу були визнані – воротар ФК ”Хіммаш” Дмитро Мельниченко та нападаючий ФК ”Коростень” Андрій Грищенко.

Коростенський міськвиконком