Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Нотатки з апаратної наради
06.04.2007

На розширеній нараді працівників апарату міськвиконкому за участю керівників державних служб, комунальних підприємств міста, що проходила цього понеділка, про роботу підпорядкованих структур в 2006 році звітували начальники управлінь праці та соціального захисту населення Поліна Крамарчук, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи Олег Бошаков, економіки Олексій Жилін.

У своєму виступі Поліна Федорівна підняла питання забезпечення кадрами, адже на управління додатково передано цілий перелік соціальних виплат. і при такій завантаженості працівники просто фізично не встигають оформити всі призначення, до того ж відчувається недостатнє забезпечення комп’ютерною технікою. Однак, не зважаючи на всі труднощі, управління праці та соціального захисту населення обслуговує мешкання у повному обсязі, тож Володимир Москаленко пообіцяв підтримку в організації належного комп’ютерного забезпечення.
Олег Георгійович доповів про роботу управління по облаштуванню у місті військово-історичного комплексу «Скеля», який протягом 2006 року відвідало вже понад дві тисячі чоловік туристів та офіційних делегацій з Японії, Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки, Хорватії, Китайської Народної Республіки, Польщі, Німеччини, Голландії, Швейцарії, Франції та Ізраїлю. Заслухавши доповідь, міський голова Володимир Москаленко поставив перед управлінням завдання прискорити організацію у Коростені централізованої аварійної служби, яка б фіксувала усі звернення громадян і сприяла б оперативнішому усуненню аварійних ситуацій, що виникають в житлових будинках і комунальному господарстві міста.

Олексій Васильович Жилін зупинився на проблемах, пов'язаних із залученням у місто інвестицій та управлінням міською комунальною власністю. Начальнику управління економіки Олексію було доручення активізувати роботу єдиного дозвільного офісу.

Коростенський міськвиконком