Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва!
21.03.2007

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!
Високий і благородний зміст цього свята забезпечений трудом працівників культури і мистецтва. Цей день — свято не лише для тих, хто працює в галузі, а й кожної людини, яка присвячує своє дозвілля мистецтву, намагається реалізувати себе як особистість через творчість, захоплюється традиційною культурою нашого народу.

Ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвиток народної творчості й туристичної галузі, збагачення мистецьких надбань України дарує суспільству радість спілкування із світом краси. Щира вдячність за Вашу благородну подвижницьку працю.

З давніх-давен благодатний грунт народного мистецтва був основою, на якій творились українська музика, професійне виконавство. Ми пишаємось народним генієм, створеною ним упродовж сторіч велетенською пісенною, фольклорною, художньою скарбницею.

Хай сьогодні свято відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру. Щастя вам і здоров'я в ім'я творення добра для нашого древлянського краю, для України.


З повагою,
Коростенський міський голова В.В.Москаленко