Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень презентує світові Україну
12.03.2007

5-7 березня у Марселі (Франція) прошла перша міжнародна конвенція по територіальному підходу до питань розвитку регіонів. Проблема розвитку регіонів актуальна не тільки в Україні, а й в усьому світі, адже із сильних регіонів складається сильна держава. Захід організований за підтримки програми розвитку ООН, Єврокомісії, МЗС Франції, конференції морських периферійних регіонів Європи (КМПР), а також мережі регіональних урядів для стійкого розвитку.

В конвенції взяли участь керівники всіх найбільших організацій-об'єднань регіонів, таких як регіон Південно-Східної Азії, Бразилії і Японської федерації регіонів. Всього до Марселя прибуло близько 1000 представників всіх континентів.

Україну на цьому міжнародному заході представив міський голова Коростеня Володимир Москаленко. В його доповіді йшлося про проблеми виживання й розвитку регіонів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, зокрема міста Коростеня. За словами Володимира Васильовича, світ поступово відкриває для себе Україну, й приємно відзначити, що незважаючи на всю складність порушеної на презентації проблеми, Коростень достойно представив українську державу світовій спільноті.

Підсумком конвенції стало підписання 7 березня декларації регіонів про їх участь в управлінні глобалізацією. Вона стане відправним пунктом в роботі по формуванню організації регіонів Світу і підготовці засновницької генеральної асамблеї всіх регіонів Світу.

Коростенський міськвиконком