Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!
10.11.2006

Виконавчий комітет Коростенської міської ради вітає вас із професійним святом!

Ми вдячні вам, адже щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у місті, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Бурхливий розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо — невід’ємна складова сучасності. Нині й у житті держави, й у житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає.

Вагомою, суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Віримо, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших гордян про суспільно-політичні, економічні та культурні події Коростеня.

Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!