Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади
27.10.2006

19 жовтня 2006 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, на порядок денний якої було питання розгляду скарг і звернень, що надійшли від громадян та громадських організацій в постійну комісію міської ради та на ім’я міського голови щодо передрукування в газеті “Вечірній Коростень” книги Андрія Куліша “Голодомор 1921-1923 років Руси-України як продовження етнічної війни 1917-1921 років”.

В роботі постійної комісії взяли участь представники єврейської громади м. Коростеня, благодійного товариства “Міцва-Чорнобиль”, громадської організації “Міська організація ветеранів”, громадської організації “Міська жіноча рада”, політичної партії “Русский блок” та громадяни Перельман Г.Л., Гейхман Р.Я, Кесельман Я.А. та представники ЗМІ.

В результаті 5-годинного обговорення проблеми, обміну думками, комісія, врахувавши зауваження та пропозиції, прийняла рішення направити матеріалами у міську прокуратуру та відповідні органи для реагування.