Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Політика якості виконавчого комітету Коростенської міської ради
18.05.2006

З метою реалізації загальноміської Програми по впровадженню системи управління якістю ISO 9001 у виконкомі міської ради та КП «Водоканал», керуючись ст..40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Коростенської міської ради затвердив Політику якості, положення якої пропонуємо для ознайомлення

ПОЛІТИКА ЯКОСТІ
виконавчого комітету Коростенської міської ради


Працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради, реалізуючи свої посадові обов’язки у відповідності до Законів України, Статуту міста Коростеня та інших законодавчих актів, на демократичних засадах створюють позитивний імідж міста та забезпечують реалізацію спільних потреб громади та кожного окремого громадянина.

Основою функціонування виконавчого комітету Коростенської міської ради є сучасна модель управління, що базується на міжнародних стандартах якості ISO 9001:2000.

  1. Відповідно до нормативних актів та очікувань клієнтів здійснюється забезпечення своєчасного та якісного задоволення потреб громади міста.
  2. Керівництво виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечує необхідні умови для реалізації завдань і функцій установи, особисто зацікавлене у вдосконаленні роботи виконавчої влади.
  3. Обов’язковою умовою діяльності кожного працівника установи є підвищення якості наданих послуг та особистого кваліфікаційного рівня.
  4. Працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради забезпечують надання послуг в межах законодавчих норм та вимог.
  5. З метою вирішення головного завдання – максимального задоволення потреб громадян міста, виконком працює, базуючись на чітко регламентованих засадах та відповідно до чинного законодавства.
  6. Виконавчий комітет Коростенської міської ради на підставі аналізу звернень і пропозицій громадян міста постійно підвищує якість послуг, що надаються.
  7. Посадові особи виконавчого комітету Коростенської міської ради приймають рішення виключно на основі вивчених фактів та підготовлених матеріалів.
  8. Виконавчий комітет Коростенської міської ради сприяє створенню взаємовигідних партнерських відносин з усіма інституціями.

    Інформація надана відділом інформаційно-консультативного забезпечення.