Офіційний сайт міста Коростень

Новини спорту
05.05.2006

1 травня коростенці зустрічали учасників міжнародного велопробігу «Чорнобиль - 20 років народної скорботи який, стартував у Славутичі 26 квітня, перетнув білоруський кордон та пройшов через 20 міст України і Білорусі, що найбільше постраждали від атомної катастрофи. Понад тисячу кілометрів у пам'ять про Чорнобильську трагедію проїхали за тиждень українські велосипедисти. Учасники пробігу – 24 велосипедисти – ветерани і майстри спорту з різних областей. Спортсмени їхали зі швидкістю 30 кілометрів на годину тільки вдень. 3 травня вони фінішують у Білій Церкві.
Велопробіг "Чорнобиль – 20 років народної скорботи" проходить з ініціативи і за підтримки Кабінету Міністрів України.

З 26 по 28 квітня в Одесі відбулася першість України Міністерства освіти і науки з легкої атлетики.
Наші спортсмени у складі збірної команди області посіли 7 загальнокомандне місце, а призерами першості стали Ковнацький Володимир ЗОШ № 7 – ІІІ місце з бігу на 100 м, Кондратенко Ганна, вихованка ЗОШ № 11 – ІІІ місце з семибор’я.

З 28 квітня по 2 травня в м.Ріне відбувся міжнародний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений академіку Степану Якимовичу Дем’янчуку. Учасниками турніру були команди з Луцька, Гродно, Черкас, Ковеля, Рівного, Новограда, Канева. Команда дівчат з Коростеня посіла 4 місце.

З 28 по 30 квітня команда юнаків з баскетболу брала участь у зональних змаганнях 4 обласних ігор в м. Радомишлі. Коростенці перемогли у своїй підгрупі та продовжать боротьбу у фіналі.

9 травня о 16 годині на стадіоні «Спартак» відбудеться перша гра Чемпіонату України з футболу серед аматорів, де ФК «Хіммаш» прийматиме ФК «Нива» м.Вінниця.