Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Про впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені
23.02.2006

17 лютого в міськвиконкомі відбулося засідання узгоджувальної комісії щодо питань впорядкування умов оренди комунального майна в місті Коростені.

Раніше орендна плата нараховувалася, виходячи з залишкової балансової вартості, і була, порівняно з ринковою, дуже низькою. Комісія запропонувала два шляхи розрахунку орендної плати. Перший – встановити фіксовану середню суму орендної плати 10 гривень за квадратний метр. Відповідно до місця розташування приміщення сума множиться на коефіцієнт зони. В центрі, на прикладі, він становить 2,7 гривні, на околиці – 0,62 гривні. Взагалі місто розділене на 44 зони, в кожній з них застосовується свій коефіцієнт.

Якщо ж орендаря не влаштовує така формула розрахунку, він може замовити експертну оцінку приміщення і орендна плата нараховуватиметься йому з розрахунку фактичної вартості об’єкта оренди.

Було запропоновано змінити термін укладання договору оренди. Якщо раніше орендодавець – комунальне підприємство або установа, – повинен був укласти з заявником договір оренди комунального майна в п’ятиденний строк після отримання рішення виконкому міської ради про надання дозволу на укладання договору, то тепер цей термін збільшено до 15-ти днів. Ці пропозиції сформульовані в проекті рішення, що розглядатимуться на найближчій сесії міської ради.