Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Обрали керівництво, окреслили програму дій
13.02.2006

Днями в залі засідань міськвиконкому відбулася звітно-виборча конференція міського осередку всеукраїнської громадської організації «Жіноча рада». 10 років цю організацію у нашому місті очолювала Марія Манич, яка була щирою порадницею, віддано захищала всі ці роки інтереси коростенок, яких в місті мешкає понад 35 тисяч.

На конференцію були запрошені делегати від первинних осередків підприємств, мікрорайонів Коростеня. Звітуючи перед жіноцтвом, Марія Микитівна наголосила: «Жіноча рада об’єднала найактивніших жінок, сила яких тільки в єдності, мудрості і небайдужості до чужої долі. Свою діяльність ми спрямовували на захист громадянських та соціальних прав жінок, дітей, воїнів строкової служби, інвалідів, громадян, потерпілих внаслідок чорнобильської катастрофи, багатодітних та малозабезпечених сімей…».

Гостем конференції була заступник голови обласної ради жінок Неля Паламарчук, яка виступила з полум’яною промовою, вболіваючи за майбутнє руху жінки за свої права.

Марія Микитівна Манич, зважаючи на стан здоров’я, запропонувала переобрати голову організації. Новообраною головою жіночої ради стала Галина Михайлівна Островська, яка сказала: «Я вдячна вам всім за те, що ви обрали мене на цю почесну посаду. В першу чергу я хочу подякувати Марії Микитівні. Для мене це приклад – приклад життєвий, жінки, матері, людини, яка все своє життя присвятила роботі з людьми. Я буду старатися».