Офіційний сайт міста Коростень

Новини спорту
13.02.2006

4 лютого завершені змагання з волейболу традиційної (вже 8-ої за ліком) міської спартакіади серед працівників підприємств, організацій та установ. Участь у змаганнях брало 9 команд. Переможцем змагань стала команда заводу «Шляхзалізобетон», друге й третє місце посіли відповідно команди Локомотивного депо та центральної міської лікарні – постійні учасники спартакіади.

****

З 30 січня по 3 лютого юні легкоатлети захищали честь Житомирської області на юнацькому чемпіонаті України, який відбувся в м. Запоріжжі.

У змаганнях на дистанції 1500 м Кирийчук Людмила виборола 1 місце, Кондратенко Ганна в п'ятибор'ї - 7, а командний результат - 3 місце.

***

З 2 по 4 лютого в м. Біла Церква відбувся Всеукраїнський відбірковий турнір з вільної боротьби. У змаганнях брали участь більше 200 учасників з усіх регіонів України.

Олійник Катерина – учениця ЗОШ № 7 виборола ІІ місце та отримала запрошення на навчання до Київського обласного ліцею фізичної культури й спорту.

***

З 30 січня по 7 лютого в рамках міської спартакіади школярів тривали змагання з волейболу серед дівчат, в яких І місце вибороли спортсменки ЗОШ № 11, ІІ – ЗОШ №12, ІІІ – ЗОШ № 5.