Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/
Коростень:На Житомирщині бібліотекарка займалася поширенням проросійської пропаганди
28.09.2016

 Співробітники Управління СБ України в Житомирській області припинили незаконну діяльність завідувачки відділу центральної бібліотеки районного центру Житомирщини, яка поширювала у Інтернеті та серед працівників і відвідувачів цього освітньо-культурного закладу антидержавну пропаганду на підтримку агресії Російської Федерації проти України.

Будучи активною учасницею ряду антиукраїнських і сепаратистських Інтернет-спільнот, завідувачка постійно здійснювала репост розміщених на них текстових, фото- та відеоматеріалів, що викривлено трактують події Революції Гідності, виправдовують агресію РФ щодо України та прославляють її президента як єдиного «спасителя мирного населення на Донбасі».

За висновками спеціалістів, розповсюджена нею інформацію була направлена на маніпулювання суспільною свідомістю шляхом подачі недостовірної інформації щодо цілей та дій представників РФ на незаконно анексованих і захоплених територіях нашої держави.

Під час проведення у бібліотеці масового виховного заходу для учнів старших класів та педагогів гімназії, присвяченого подіям Революції Гідності, жінка продемонструвала відео російських ЗМІ із антиукраїнськими кадрами, що надзвичайно обурило присутніх.

Стенд-виставку, присвячену загиблим воїнам АТО, завідувачка змусила працівників винести із приміщення свого відділу, де та експонувалася, оскільки «вона не могла дивитися на вбивць мирних жителів Донбасу».

Така відверта антиукраїнська позиція бібліотекарки обурила як її колег, так і відвідувачів закладу, які й звернулися до Управління СБУ.
 

Служба безпеки України офіційно попередила жінку, що у випадку подальшого поширення нею аналогічних матеріалів та продовження антиукраїнської пропаганди її дії кваліфікуватимуться за статтями 110 та 258-3 Кримінального кодексу України.

Протиправний контент із адміністрованих нею сторінок у соціальних мережах вона видалила добровільно, - повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.

 

 

Перший Житомирський