Офіційний сайт міста Коростень

http://www.korosten.osp-ua.info/

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ
МІСТА КОРОСТЕНЯ
Житомирської області
на 2006-2014 роки


(затверджений рішення 28 сесії Коростенської міської ради 4 скликання від 23.08.2005 року)
Розробка стратегії здійснювалась робочою групою з розробки стратегічного плану розвитку міста, яка була затверджена розпорядженням міського голови від 10.07.2003 року за № 146.
Коростень два роки працював над проектом стратегічного плану розвитку міста. Стараннями ентузіастів групи стратегічного планування, за підтримки Програми партнерства громад (Фундація Україна-США) відпрацьовані пріоритетні напрямки розвитку, в яких треба передусім сконцентрувати зусилля громади.

Висловлюю велику подяку всім Коростенцям, які витрачаючи свій вільній час і висловлюючи свої думки, ідеї, брали участь в розробці проекту стратегії розвитку міста. Ентузіазм та ініціатива, високий професіоналізм городян перетворять Коростень в сучасне українське місто, яке буде найкращим не лише в країні, а й цілому світі. Праця тисяч Коростенців, їх участь у вирішенні найважливіших проблем міського життя є запорукою його благополуччя та процвітання.

Я впевнений, що спільними зусиллями наше місто стане таким, яким бачить його громада - привабливим та комфортним для проживання, з високим рівнем добробуту мешканців та активною громадою

Міський голова
Володимир Москаленко


м. Коростень 2005 рік
СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ МІСТА КОРОСТЕНЯ Житомирської області на 2006-2014 роки
Документ MS Word (~1,1 Mb)